Prvenstvo Beograda

 

DSC_2043

 

PIONIRKE A1

XIV kolo / II ciklus

plasman od 1. do 8. mesta

753.   PRO TENT - Imlek     1:3  (13:25,25:17,17:25,14:25)  69:92

Sudije: Savić B., Nedić D., Teofilović L.

754.   As (Bgd) - TENT     0:3  (13:25,14:25,14:25)  41:75

Sudije: Jelisić S., Medojević Milinković A., Arsić M.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 18. do 22. aprila

DSC_1975

PIONIRI

XVIII kolo

595.   Roda - Železničar     3:1  (18:25,25:23,25:20,25:14)  93:82

Sudije: Ljamić V., Miletić M., Marković U.

596.  PRO TENT - C. zvezda     2:3  (25:20,21:25,25:18,18:25,09:15)  98:103

Sudije: Veselinović I., Stevanović N., Radovanović S.

 

 

 

PIONIRKE   A1 - plasman od 17. do 24. mesta

KOLO

Br. uta.

E K I P E

Dan

Vreme

Sala

XI / II 

726.

As (Bat) - Blok-Aut

02.04.

15:30

OŠ"Svetislav G. Mitraljeta"

 

Opširnije: NOVI TERMINI ODIGRAVANJA UTAKMICA

DSC_2038

PIONIRKE  A1

X kolo/II ciklus

706.   Dunav - As (Bgd)     1:3   (16:25,18:25,25:13,23:25)   82:88

Sudije: Milinković B., Mićović S., -----

DSC_1987

PIONIRKE   A1

IX/II kolo

702.   Meteor Surčin - Kolubara     0:3  (06:25,16:25,09:25)  31:75

Sudije: Konjović V., Romčević V., Đokić M.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 21. do 25. marta

IMG_1624_ridimensionare   Novi selektor ženske kadetske reprezentacije  Aleksandar Kočoski je zakazao za 25. mart okupljanje devojaka sa šireg spiska. PrvI trening će se održati u SC Sport Eko u 17:00 č.

KADETKINJE  A1 - od 1. do 8. mesta

VI kolo/ II ciklus

931.  C. zvezda - Poštar 064     3:0  (25:22,25:21,25:12)  75:55

Sudije: Veselinović I., Mijailović M., Arsić M.

VII kolo/ II ciklus

942.   TENT - Lazarevac     3:1  (25:22,19:25,25:19,25:14)  94:80

Sudije: Šapić M., Teofilović L., Jovanović J.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 14. do 18. marta

PIONIRKE  A 1

PLASMAN OD 9. DO 16. MESTA

KOLO

Br. uta.

E K I P E

Dan

Vreme

Sala

VIII / II 

688.

Vizura - Sterija

12.03.

08:45

SC Vizura

 

Opširnije: NOVI TERMINI ODIGRAVANJA UTAKMICA

DSC_0977

PIONIRI

XIV kolo

574.   PRO TENT - Blok-Aut     0:3  (24:26,24:26,24:26)  72:78

Sudije: Teofilović L., Veselinović I., Bratić J.

575.   C. zvezda - Crnjanski     3:0  (25:19,25:22,25:17)  75:58

Sudije: Marković N., Lazović V., Adžić K.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 07. do 11. marta

 

dsc_1840

PIONIRKE  A1

VI kolo/ 9-16 mesta

661.   Beograd - Crnjanski     3:1  (25:22,25:11,13:25,25:20)  88:78

Sudije: Đorđević A., Jelisavčić K., Milošević N. 

664.   Sterija - Fenix-Čukarički     1:3  (24:26,18:25,25:14,17:25)  84:90

Sudije: Stanković A., Arsić M., Janić M.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 28. februara do 04. marta