Prvenstvo Beograda

Zagreb_2008_017

PIONIRKE   A1

V kolo / II ciklus

654.   Meteor-Surčin - Resnik     3:0  (25:17,25:15,25:18)  75:50

Sudije: Todorović M., Romčević V., Đokić M.

 

PIONIRI

XI kolo

561.   Roda - PRO TENT     2:3  (25:21, 27:25, 23:25, 16:25, 11:15)  102:111

Sudije: Stanucanović V., Jelisavčić K., Ljamić A.

 KADETI

XIII kolo - ISPRAVKA REZULTATA

361.   Obilić - Blok-Aut     2:3  (17:25,25:22,19:25,25:20,12:15)  98:107

Sudije: Denić D., Jelisavčić K., Adžić K.

IMG_1997

PIONIRKE  A1

III kolo / II ciklus

631.   Meteor Surčin - Blok-Aut     0:3  (17:25,16:25,15:25)  48:75

Sudije: Milovanović M., Konjović V., Miletić M.

PIONIRI

X kolo

556.   Crnjanski - Blok-Aut     3:2  (18:25,25:18,25:23,22:25,15:07)  105:98

Sudije: Gajić M., Grubor Đ., Đoković J.

dsc_1730

 

PIONIRKE

plasman od 1. do 8. mesta

522.   Dunav - Roda     2:3  (25:18,13:25,25:20,22:25,10:15)  95:103

Sudije: Medojević Milinković A., Bogdanović N., Miletić M.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 24. do 28. januara

JUNIORKE

POLUFINALE

084.   C. zvezda - Poštar 064     3:1  (25:14,25:18,16:25,25:14)  91:71

Sudije: Jovanović J., Milošević M., Đokić M.

za 7. mesto

088.   Lazarevac - Kolubara     3:0  (25:13,25:12,25:18)  75:43

Sudije: Popović S., Jović D., Bjeković T.

 

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 17. do 21. januara

DSC_1681

JUNIORI

XV kolo

149.   As - Selters     0:3  (18:25,20:25,22:25)  60:75

Sudije: Jakšić D., Perić A., Vasiljević N.

150.   C. zvezda - Partizan     1:3  (20:25,25:19,26:28,17:25)  88:97

Sudije: Grbić M., Jelisić S., Kabanica V.

Opširnije: REZULTATI JUNIORSKIH UTAKMICA - XV KOLO

dsc_1738

 OPŠTINSKA LIGA (SENIORKE) - VI kolo

II grupa

717.   Meteor Surčin - Avala     0:3  (13:25,11:25,09:25)  33:75

Sudije: Simonović S., Vasić I., Konjović V.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 20. do 24. decembra

dsc_1622

KADETKINJE  A1 - X kolo

282.   Poštar 064 - Blok-Aut     3:0  (25:18,25:22,25:17)  75:57

Sudije: Denić D., Lugić O., Golubović L.

JUNIORKE - IX kolo

I grupa

073.   Imlek - Roda     3:0  (25:14,25:08,26:24)  76:46

Sudije: Vasić I., Grbić M., Konjović V.

074.   TENT - C. zvezda     1:3  (13:25,26:24,13:25,14:25)  66:99

Sudije: Šapić M., Stevanović N., Jovanović J.

075.   Lazarevac - Vizura     3:1  (25:17,21:25,25:22,25:18)  96:82

Sudije: Popović S., Jović D., Branković O.

 

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 13. do 17. decembra

REGIONALNA LIGA - SENIORKE

618.   Blok-Aut - Fenix-Čukarički     1:3  (21:25,21:25,26:24,14:25)  82:99

Sudije: Žeželj-Pavićević N., Denić D., Miletić M.

OPŠTINSKA LIGA

704.   Resnik - Avala     0:3  (14:25,16:25,20:25)  50:75

Sudije: Mićović M., Mirčetić M.,-----

PIONIRKE  A1

475.   Beograd - Meteor-Surčin     3:0  (25:04,25:11,25:07)  75:22

Sudije: Vuković T., Ignjatović V., Đorđević A.

 

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 06. do 10. decembra


          

 KADETI - VII kolo

330.   PRO TENT - Roda     3:2  (21:25,25:20,21:25.25:15,15:07)  107:92

Sudije: Mijailović M., Veselinović I., Nedić D.

Opširnije: REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA od 22. do 26. novembra